Občina Maribor
Strokovne komisije na področju kulture 2016 -2019

STROKOVNA KOMISIJA ZA PODROČJE GLASBENIH UMETNOSTI


  • Mag. Karmen SALMIČ KOVAČIČ - predsednica
  • Božidar KOVAČIČ
  • Branko ROŽMAN
  • Nadomestni član: Bojan TOMAŽIČ

 

STROKOVNA KOMISIJA ZA PODROČJE UPRIZORITVENIH UMETNOSTI

 

  • Tanja LUŽAR – predsednica
  • Jernej LORENCI
  • Minka Veselič KOLOŠA
  • Nadomestni član: Rok VEVAR

 

STROKOVNA KOMISIJA ZA PODROČJE VIZUALNIH UMETNOSTI IN LIKOVNO RAZSTAVIŠČNO DEJAVNOST

 

  • Iztok MAROH - predsednik
  • Bogdan ČOBAL
  • Žiga DOBNIKAR
  • Nadomestni član: Matej SAJKO MODRINJAK

 

STROKOVNA KOMISIJA ZA PODROČJE KNJIGE TER ZALOŽNIŠKE IN IZDAJATELJSKE DEJAVNOSTI

 

  • Zdenko KODRIČ - predsednik
  • Jasna MLAKAR
  • Vasilija PROSNIK
  • Nadomestna članica: Zdenka PETERMANEC

 

STROKOVNA KOMISIJA ZA PODROČJE KULTURNE DEDIŠČINE

 

  • dr. Peter SIMONIČ - predsednik
  • dr. Igor SAPAČ
  • dr. Darko FRIŠ
  • Nadomestni član: Oskar HABJANIČ

 

STROKOVNA KOMISIJA ZA PODROČJE INTERMEDIJSKIH UMETNOSTI

 

  • Jože SLAČEK- predsednik
  • Nina JEZA
  • Dino SCHREILECHNER
  • Nadomestni član: Miha TURŠIČ

 

STROKOVNA KOMISIJA ZA PODROČJE FILMA,  AVDIOVIZUALNIH DEJAVNOSTI IN MEDIJEV

 

  • Damijan VINTER- predsednik
  • Marina GUMZI
  • Aleksandra GOROPEVŠEK
  • Snežana ŠTABI (mediji)
  • Stane KOCUTAR (mediji) Nadomestni  član: Primož LEDINEK

 

STROKOVNA KOMISIJA ZA INTERDISCIPLINARNE PROGRAME


  • Nina JEZA- predsednica
  • Bojan TOMAŽIČ
  • Aleksandra GOROPEVŠEK
  • Nadomestni član: Marko BRUMEN

 

STROKOVNA KOMISIJA ZA PROGRAME KULTURNE USTVARJALNOSTI MLADIH IN UMETNIŠKE PROGRAME NEVLADNIH KULTURNIH ORGANIZACIJ

 

  • Branko ROŽMAN – predsednik
  • Iztok MAROH
  • Jože SLAČEK
  • Tanja LUŽAR

Nadomestni člani:

  • mag. Karmen SALMIČ KOVAČIČ
  • Bogdan ČOBAL
  • Dino SCHREILECHNER
  • Jernej LORENCI
Mestna občina Maribor • Ulica heroja Staneta 1 • mestna.obcina@maribor.si • tel.: 02/22 01 000
Pravno obvestiloVarstvo osebnih podatkov
rss
Facebook MOM