Občina Maribor
Strokovne komisije na področju kulture 2019 - 2021
 
STROKOVNA KOMISIJA ZA PODROČJE GLASBENIH UMETNOSTI
 
  • Dr. Karmen SALMIČ KOVAČIČ - predsednica
  • Matej HOTKO – namestnik predsednice
  • Božidar KOVAČIČ – član
  • Nadomestni član: Branko ROŽMAN
 
STROKOVNA KOMISIJA ZA PODROČJE UPRIZORITVENIH UMETNOSTI
 
  • Tin GRABNAR – predsednik
  • Rok BOZOVIČAR – namestnik predsednika  
  • Rok VEVAR – član
  • Nadomestni član: Aleš NOVAK
 
STROKOVNA KOMISIJA ZA PODROČJE VIZUALNIH UMETNOSTI IN LIKOVNO RAZSTAVIŠČNO DEJAVNOST
 
  • Iztok MAROH - predsednik
  • Jure KIRBIŠ – namestnik predsednika
  • Dejan SLUGA – član
  • Nadomestni član: Rudi Uran
 
STROKOVNA KOMISIJA ZA PODROČJE KNJIGE TER ZALOŽNIŠKE IN IZDAJATELJSKE DEJAVNOSTI
 
  • Dr. Miran ŠTUHEC - predsednik
  • Vasilija PROSNIK – namestnica predsednika
  • Dr. Igor SAKSIDA – član
  • Nadomestni član: Zdenko KODRIČ
 
STROKOVNA KOMISIJA ZA PODROČJE KULTURNE DEDIŠČINE
 
  • Oskar Habjanič – predsednik
  • Dr. Aleš Maver – namestnik predsednika
  • Dr. Slavica TOVŠAK – član
  • Nadomestni član: dr. Andrej HOZJAN
 
STROKOVNA KOMISIJA ZA PODROČJE INTERMEDIJSKIH UMETNOSTI
 
  • Miha COLNER – predsednik
  • Ida HIRŠENFELDER – namestnica predsednika
  • Miha Ciglar – član
  • Nadomestna članica: Monika POCRNJIĆ
 
STROKOVNA KOMISIJA ZA PODROČJE FILMA IN AVDIOVIZUALNIH DEJAVNOSTI
 
  • Damijan VINTER- predsednik
  • Marina GUMZI – namestnica predsednika
  • Primož LEDINEK – član
  • Nadomestna članica: doc.dr. Tina TOMAŽIČ
 
STROKOVNA KOMISIJA ZA PODROČJE KULTURNIH PROGRAMOV MEDIJEV
 
  • Damijan VINTER- predsednik
  • Marina GUMZI – namestnica predsednika
  • Primož LEDINEK – član
  • Stane Kocutar – član
  • Nadomestna članica: doc.dr. Tina TOMAŽIČ
 
STROKOVNA KOMISIJA ZA INTERDISCIPLINARNE PROGRAME
 
  • Iztok MAROH – predsednik
  • Miha COLNER – namestnik predsednika
  • Primož LEDINEK – član
  • Doc. dr. Tina TOMAŽIČ – članica
  • Nadomestna članica: Ida HIRŠENFELDER
 
STROKOVNA KOMISIJA ZA UMETNIŠKE PROGRAME KULTURNIH ORGANIZACIJ IN PROGRAME KULTURNE USTVARJALNOSTI MLADIH
 
  • Karmen SALMIČ KOVAČIČ - predsednica
  • Tin GRABNAR – namestnika predsednika
  • Iztok MAROH – član
  • Miha COLNER – član
  • Nadomestni člani:
  • Matej HOTKO (glasba)
  • Rok BOZOVIČAR (uprizoritvene umetnosti)
  • Jure KIRBIŠ (vizualne umetnosti)
  • Ida HIRŠENFELDER (intermedijske umetnosti)
 
Mestna občina Maribor • Ulica heroja Staneta 1 • mestna.obcina@maribor.si • tel.: 02/22 01 000
pravno obvestilo
rss
Facebook MOM